HABERLER


INTA - Unreal Campaign in Turkey

INTA - Unreal Campaign in Turkey

Deriş, Uluslararası Marka Birliği'nin (INTA) sahte mallara karşı farkındalık projesini (Unreal Campaign), Türkiye'de bir ilk olarak Robert Amerikan Kolej'inde hayata geçirdi. Çalışma, Robert Kolej'i hukuk kulübünün daveti üzerine, aynı okulda öğrenci olan F. Aysu Sarıgül ve Mehmed Can Olgaç'ın organizatörlüğünde yapıldı.

Etkinlik, INTA Anti-Counterfeiting komitesi üyesi ve Deriş partnerlarından Okan Çan'ın, INTA'ya ilişkin sunumu ile başladı ve Marka'nın ne demek olduğu, nasıl korunduğu ve orijinal ile sahte ürünün nasıl ayırt edileceği konusunda yapılan atölye ile sona erdi.

Unreal campaign nedir:

Unreal campaign, yaşları 14 ile 18 arasında değişen lise öğrencilerinin, sahte ürünlerin tehlikeleri ve Marka'nın önemine ilişkin bir bilinç geliştirmeleri için INTA tarafından desteklenen tüketici farkındalık programıdır. Program, online etkinliklerle ve doğrudan okul buluşmalarıyla, gençlerin markaya karşı bir farkındalık oluşturmasını hedeflemektedir. 2012'den beri süren program, dünyada 9000'in üzerinde öğrenciye doğrudan okul buluşmalarıyla ulaşmıştır. Daha fazla bilgi için:http://www.unrealcampaign.com/Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Deris